Nowości

wydany w Zieleń Miejska – 2010-5
  DRUKUJ
Wygodne koszenie trawy
Kosiarka WB 53S e firmy Husqvarna to nowość na polskim rynku. Maszyna zaprojektowana została z myślą o częstym użytkowaniu, dlatego też posiada napęd własny na przednie koła, aluminiową obudowę i łatwy do uruchomienia silnik. Dzięki urządzeniu tnącemu typu Combi posiadacz kosiarki może korzystać z dwóch trybów koszenia: systemu BioClip oraz metody tylnego wyrzutu. Uchwyt z regulacją boczną pozwala dostosować go do odpowiednich warunków pracy, zapewniając wygodę podczas koszenia.
 
 
Nowa glebogryzarka
Firma STIGA wzbogaciła swoją ofertę o glebogryzarkę SILEX 103 B. Maszyna jest wyposażona w silnik Briggs&Stratton Intek o pojemności przekraczającej 200 cm3. Szerokość robocza glebogryzarki wynosi 103 cm. Kierownica posiada zdolność regulacji, co pozwala na dostosowanie jej pozycji do wzrostu i budowy ciała użytkownika. Ponadto samobieżna glebogryzarka jest wyposażona w dwubiegową przekładnię oraz bieg wsteczny.Opcjonalnym wyposażeniem maszyny jest skaryfikator, obsypnik i regulowany zaczep. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
 
 
Ławka Marina
Marina to nazwa nowej kolekcji małej architektury firmy PMO. W jej skład wchodzi m.in. ławka z oparciem. Zrobiona jest z impregnowanego drewna świerkowego lub sosnowego o grubości 40 mm, jej szkielet wykonany jest z kwasoodpornej stali. Dostępna kolorystyka to: brąz, mahoń, zieleń oraz inne barwy na specjalne zamówienie. Uchwyty w każdej podpórce umożliwiają montaż śrubami do podłoża, istnieje także możliwość wykonania dłuższych podpórek, przeznaczonych do zabetonowania. Długość ławki to 170 cm, głębokość siedziska 40 cm, wysokość 85 cm. Całkowita waga - 40 kg.

Ten artykuł jest dostępny dla wszystkich

Z prenumeratą cyfrową lub papierową uzyskasz
bezpłatny dostęp do wszystkich treści.

Sprawdź ofertę prenumeraty

Zaloguj się  |  Prenumerujesz? – otrzymaj dostęp

comments powered by Disqus