Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Wyeliminować smog(...)

  W styczniu 2017 roku rząd przedstawił wizję działań, które powinny doprowadzić do ograniczenia smogu. Plan był ambitny, ale tak naprawdę o jego skuteczności mogą mówić tylko efekty tych działań. Wychodząc naprzeciw tej inicjatywie, SPIUG przekazał do ówczesnego Ministerstwa Rozwoju stanowisko zawierające konkretne rozwiązania pozwalające na skuteczną realizację przedstawionych założeń. Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów zarekomendował wtedy rządowi maksymalne przysp(...)
»

Eko(żako)edukacja(...)

Prowadzone przez urzędy i przedsiębiorstwa działania ekologiczne skierowane są głównie do dzieci i starszych mieszkańców miast i gmin. Zdecydowanie brakuje akcji promujących selektywną zbiórkę odpadów wśród młodzieży akademickiej. Dlatego takie organizacje jak Stowarzyszenie MANKO z Krakowa zasługują na szczególne uznanie. Stowarzyszenie powstało w 2005 r. z inicjatywy(...)
»