Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Energetyczne przetargi(...)

Kolektory na szkole Firma Skorut System z Myślenic zamontuje kolektory słoneczne wraz z instalacją solarną w Zespole Szkół Mechanicznych w Kołobrzegu przy jak ul. Piastowska 5 (woj. zachodniopomorskie). Przedsięwzięcie ma kosztować 203 tys. zł brutto. Zakres prac obejmie m.in. wykonanie konstrukcji wsporczej pod kolektory słoneczne, montaż 24 kolektorów słonecznych na dachu budynku sali gimnastycznej, wykonanie ocieplenia dachu nad salą sportową prze(...)
»

Odpady mogą nakręcać gosp(...)

System gospodarowania odpadami komunalnymi jest mało elastyczny, „przeregulowany” i zamknięty na innowacje. Tymczasem, choćby z racji wartości tego rynku, może stać się kołem zamachowym rozwoju gospodarczego – mówi Tomasz Styś, ekspert Instytutu Sobieskiego, który przygotował ze współpracownikami raport „Krajowy Plan Gospodarki Odpadami 2030” o wyzwaniach stojących przed systemem gospodarowania odpadami komunalnymi w Polsce w kontekście pakietu Komisji Europe(...)
»