Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Mały krok do przodu w Nat(...)

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej w 2004 r. intensyfikowane są w naszym kraju prace związane z Europejską Siecią Ekologiczną Natura 2000 w aspekcie jej wdrażania, funkcjonowania, informacji i współpracy na różnych szczeblach administracji. W ciągu kilku minionych lat coraz umiejętniej i bardziej rzeczowo propagowana jest idea potrzeby ochrony strategicznych z punktu widzenia Europy miejsc wartościowych przyrodniczo, występujących na terenie(...)
»

Land art – sztuka przez d(...)

  O rekultywacji terenów poprzemysłowych Kopalni Węgla Kamiennego „Rozbark” w Bytomiu, czyli o projekcie, który ma opowiadać o przemysłowej przeszłości kopalni oraz o sztuce, która może służyć nie tylko zmianie krajobrazu, ale i samym ludziom, z Jeanem Paulem Ganemem – francuskim przedstawicielem land artu – rozmawia Hanna Bauta.   Czym dla Pana jest land art zwany inaczej sztuką Z(...)
»