Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

O powszechny i spójny sys(...)

Przyśpieszenie procesu planowania oraz działań organizacyjnych staje się istotnym warunkiem realizacji celów w zakresie rozwoju wykorzystania odnawialnych źródeł energii założonych w polityce ekologicznej i energetycznej państwa. Z dostępnych publikacji opracowań planistycznych wyłania się następujący obraz: na poziomie centralnym funkcjonuje „Strategia rozwoju energetyki odnawialnej” oraz pozostające w różnym stopniu zaawansowania programy rozwoju po(...)
»

Od redaktora(...)

Lutowe wydanie miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”  to lektura obfitująca w tematy szeroko ostatnio omawiane. Szczególnej uwadze polecam bardzo ciekawą analizę cen za wodę, którą przeprowadził specjalista ds. analiz ekonomicznych, reprezentujący Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, Mateusz Bogdanowicz. W tym numerze również relacja z konferencji, na którą  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprosił 30 listopada ur.&n(...)
»