Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Spalarnie – monitor(...)

Czy budowa spalarni zawsze musi oznaczać konflikt ze społecznością lokalną? Podobne pytanie zadają sobie przedstawiciele administracji samorządowej, instytucji finansujących i inwestorzy, gdy przystępują do realizacji projektu, który wzbudza niepokój i sprzeciw ze względu na jego oddziaływanie na środowisko, zdrowie i warunki życia ludzi. Próbą odpowiedzi na to pytanie jest analiza materiału prasowego podejmującego problem konfliktów ekologicznych dotyczących spalarni. Monitoring(...)
»

Listy do Redakcji(...)

Do redakcji wpłynął list od czytelnika z Bydgoszczy, dotyczący gospodarki odpadami, a konkretnie publikacji Antoniego Niedziałkowskiego prezentowanych na łamach naszego miesięcznika. Poniżej prezentujemy treść listu oraz krótką odpowiedź współpracującego z nami autora. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji. Szanowni Państwo! Z zainteresowaniem przeczytałem artykuł "Mieszać(...)
»