Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Będzie szansa w konkursie(...)

Szykuje się awantura. I to niejedna. Zgodnie z zapowiedziami – a już one wywołały szum i protesty w kraju – Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego, skreśliła ponad połowę z indykatywnej listy projektów kluczowych, którą w listopadzie ub.r. odziedziczyła po poprzednim rządzie i szefowej resortu, Grażynie Gęsickiej. Chodzi o projekty, które wpisane na listę mają pierwszeństwo (bo jesz(...)
»

Walka ze smogiem czy z wi(...)

Od ponad roku słyszymy o wielkiej walce administracji rządowej ze smogiem. Po raz pierwszy zrobiło się na ten temat głośno poprzedniej zimy, kiedy ciężkie powietrze oficjalnie dotarło do Warszawy. Ówczesny minister rozwoju i finansów, Mateusz Morawiecki, ogłosił wizjonerski plan walki ze smogiem, który zaowocował rekomendacjami do opanowania tej sytuacji. Na każdym kroku podkreślano, że zaistniała sytuacja jest skutkiem zaniechania przez poprzednie rządy działań mających na celu ograniczenie (...)
»