Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

www.pucharrecyklingu.pl(...)

W dobie rozwoju komunikacji i technologii trudno sobie wyobrazić świat bez Internetu. I chociaż zapewne jeszcze długo Internet i telewizja nie wyprą tradycyjnej prasy, to obecnie to on oferuje najszybszy dostęp do wszelkich informacji. Aby ułatwić również potencjalnym uczestnikom Konkursu „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu znalezienie newsów na jego temat, stworzono stronę internetową www.pucharrecyklingu.pl.(...)
»

Gminy zaoszczędzą na ener(...)

Bezinwestycyjne metody oszczędzania energii mogą zapewnić spektakularne rezultaty. Potwierdziły to doświadczenia polskich szkół podstawowych należących do Sieci 50/50. Średnia wysokość oszczędności energii w skali roku wyniosła w nich ponad 6%. Najwięcej zaoszczędziła SP nr 13 w Bielsku-Białej – w sumie ponad 50 tys. zł. Imponujące efekty, jakie osiągnęli uczniowie, realizując ambitne zadanie zbadania i ograniczenia zużycia energii w swoich szkołach, zachęciły do wdrażania metodologii 50/50 w(...)
»