Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Power Ring 2012 (...)

  Kolejna konferencja Power Ring, zorganizowana przez Społeczną Radę ds. Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej (SRRGN), odbyła się 14 grudnia 2012 r. w Warszawie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Urzędu Regulacji Energetyki.  – Ministerstwo Gospodarki jest otwarte na wymianę poglądów z przedstawicielami sektora energetycznego oraz współpracę w tak ważnym dla bezpieczeństwa państwa obszarze – powiedział wicepremi(...)
»

Rozwój krajowej energetyk(...)

Rozwój energetyki wiatrowej w Polsce jest ściśle związany z aktami prawnymi determinującymi opłacalność i możliwość realizacji inwestycji. Prezes URE, Mariusz Swora, mówiąc o aktualnym od 11.03.2010 r., kształcie ustawy Prawo Energetyczne, stwierdził: „Wywalczyliśmy regulacje, które będą dobrze służyły odbiorcom i rynkowi” (wypowiedź zamieszczona na www. cire.pl 11 marca 2010 r.). Autor niniejszej publikacji ma inne zd(...)
»