Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Czas ukrócić wypaczenia(...)

Zakłady mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów (MBP) mają się stać jednym z najważniejszych elementów nowego systemu gospodarki odpadami. Warto więc było wziąć udział w tegorocznej Konferencji „Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów” w Elblągu (7-9 maja), podczas której przegląd najlepszych technicznie rozwiązań był przeplatany z dyskusjami o kształtowaniu się nowej, „porewolucyjnej” rzeczywistości. W zamierzeniu organizatorów (spółki Abrys) w trakci(...)
»

Zamów wystawę!(...)

Wystawa „Papier – produkt globalny” została przygotowana w grudniu 2005 r. przez trzy organizacje: Stowarzyszenie Ekologiczne Eko-Unia, Robin Wood i Federację Zielonych Gaja, a jej uroczyste otwarcie odbyło się w maju br. we Wrocławiu. Ekspozycja ta jest kluczowym elementem jednego z dziesięciu lokalnych projektów wspartych grantami przez Koalicję Edukacji Ekologicznej w ramach ogólnopolskiego programu „Wszystkie Kolory Recyklingu”. Treść wystawy(...)
»