Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Kadry zamiast projektów(...)

Ze Stanisławem Gawłowskim, posłem Platformy Obywatelskiej na Sejm RP, członkiem komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, rozmawia Alicja Kostecka Jak Pan, jako polityk opozycji, odpowiedzialny w gabinecie cieni Platformy Obywatelskiej za ochronę środowiska, ocenia pierwsze pół roku działań ministra środowiska? Rząd nie wprowadził żadnych merytorycznych nowości w ochronie środowiska, ale za to bardzo mocno koncentruje się na tym, co dotyczy finansowa(...)
»

Maszyny w roli głównej (...)

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz Międzynarodowych Targów Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC już za nami. Pod koniec maja w Poznaniu zaprezentowali się wszyscy liczący się na rynku producenci oraz dystrybutorzy maszyn i sprzętu budowlanego. Impreza ma swoje korzenie w targach Bumasz, któ(...)
»