Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Uznanie dla innowacyjnośc(...)

Nowoczesność zastosowanych rozwiązań, ekonomiczność i funkcjonalność, jak najmniejszy stopień oddziaływania na środowisko oraz oszczędność zużycia materiałów i energii – m.in. tymi cechami charakteryzują się produkty nagradzane Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na ubiegłorocznych Targach POLEKO wyróżniono aż osiem wyrobów, zaś dwa urządzenia otrzymały tę nagrodę na Targach KOMTECHNIKA.   Medal(...)
»

Uporządkowanie gospodarki(...)

Projekt „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Olsztynie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. W Olsztynie dobiega końca realizacja siedmiu zadań, związanych z gospodarką ściekową, które były współfinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Umowę na finansowanie inwestycji zawarto 12 lutego 2013 r. w Olsztynie. Zakres projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Olsztynie” obejmował wykonanie robót budowlanych, związanych z (...)
»