Śmieciarki oraz urządzenia mobilne do mycia pojemników – oferta rynku

wydany w Przegląd Komunalny – 2017-5
  DRUKUJ

APRIVA
ul. Mrągowska 3
60-161 Poznań
tel. 61/662-30-01
biuro@apriva.com.pl
www.apriva.pl

Ten artykuł jest dostępny dla wszystkich.


Mobilne urządzenie do mycia i dezynfekcji pojemników TCI 130.
Urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemnościach do 1100 l. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l oraz jednego pojemnika o pojemności 1100 l. Pojemniki po umieszczeniu w adapterze hydraulicznego urządzenia podnoszącego ustawiane są w pozycji roboczej wewnątrz komory mycia. Po zamknięciu klap komory następuje automatyczny proces mycia wewnętrznego i zewnętrznego oraz dezynfekcji w wysokiej temperaturze pod ciśnieniem 160 barów. Urządzenie wyposażone jest w system automatycznych głowic obrotowych do mycia wewnętrznego oraz system oscylacyjnych dysz myjących do mycia zewnętrznego. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie. Model TCI 130 to etap ewolucji kilku modeli poprzednich serii. Zmiana pozycji pojemnika w kabinie myjącej i zmiana robota myjącego pozwoliła osiągnąć jeszcze lepsze efekty domywania detali pojemnika (krawędzie, lepsze domywanie powierzchni zewnętrznych) oraz zmniejszenie strat wody poprocesowej.
Połączenie zaawansowania technologicznego oraz automatyzacji procesów zapewnia wysoką funkcjonalność urządzenia. 90% zabudowy wykonanej jest ze stali nierdzewnej AISI 304, co znacząco wydłuża jej żywotność.
Urządzenie może być wyposażone w liczne rozwiązania opcjonalne, takie jak zaawansowany system recyklingu wody, mycie wodą gorącą ok. 60°C, zaawansowany system mycia zewnętrznego pojemników opartego na układzie pneumatycznym.


INTEGRA KAMIŃSKI
ul. Hutnicza 20
81-061 Gdynia
tel. 58/699-39-00
fax 58/699-39-00


Integra rozpoczęła swoją działalność w branży komunalnej w 2001 r. Dostarczamy sprzęt do firm komunalnych w całej Polsce. Jesteśmy również największym dostawcą sprzętu lotniskowego do portów lotniczych zarówno cywilnych, jak i wojskowych. Świadczymy też usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy NEXTRA.
NEXTRA to producent zabudów śmieciarek o pojemnościach 3-32 m³. Zabudowy te łączą w sobie innowacyjne rozwiązania techniczne i wysoki poziom wykonania. Owalna konstrukcja zbiornika na odpady pozwala osiągnąć wysoki stopień zgniotu (6 : 1) bez narażania konstrukcji na jakiekolwiek uszkodzenia czy deformacje. Oferujemy szeroką gamę miniśmieciarek o pojemnościach 3-10 m³, wyposażonych w tylne urządzenia załadowcze obsługujące pojemniki 80-1100 l. Wyładunek odbywa się przez zastosowanie płyty wypychającej lub grawitacyjnie za pomocą hydraulicznie unoszonej zabudowy. Oferowane pojazdy pełnią funkcję śmieciarek satelit, które posiadają możliwość wyładunku do większej śmieciarki. Dzięki małym gabarytom i dużej ładowności doskonale nadają się do pracy w zatłoczonych, ciasnych uliczkach miast i obszarach z ograniczeniem tonażowym. Ciekawą propozycją jest dwukomorowa śmieciarka o pojemności 7 m³, dedykowana do selektywnej zbiórki odpadów, wyposażona w dwie niezależne komory i lifter obsługujący pojemniki 80-360 l. Troska o jak najwyższą jakość każdego etapu obsługi Państwa firmy pozostaje naszym priorytetem.


Jards s.c.
ul. Wrocławska 8
48-340 Głuchołazy
tel. 512-282-535
r.kuchna@gmail.com
www.jards.eu


Firma Jards istnieje od 2003 r . Od samego początku, dzięki współpracy z wieloma firmami, importujemy używany sprzęt i akcesoria komunalne. Oferujemy:
1) pojazdy specjalne (śmieciarki, zamiatarki, wywrotki 4 x 4, 6 x 4, unimogi, bramowe i hakowe),
2) pojazdy do zimowego utrzymania dróg (piaskarki, piaskarko-solarki, pługi odśnieżne),
3) pojazdy do letniego utrzymania dróg (kosiarki do trawy, zamiatarki, myjki do znaków),
4) pojemnik używane na odpady (o pojemności 120, 240, 660-770 i 1100 litrów).
Produkujemy:
•    czołownice do wszystkich typów samochodów ciężarowych,
•    pługi,
•    napędy hydrauliczne do pługów i piaskarko-solarek,
•    sterowanie pługów i piaskarko solarek.
Sprzedawane pojazdy są bardzo dokładnie sprawdzane pod względem technicznym, usuwamy wszelkie usterki oraz udzielamy gwarancji.

Opracowała Barbara Krawczyk

Zestawienie oferty śmieciarek oraz urządzeń mobilnych do mycia pojemników opracowano na podstawie nadesłanych przez firmy materiałów. Stan na 27 kwietnia 2017 r.

 

Ten artykuł jest dostępny dla wszystkich

Z prenumeratą cyfrową lub papierową uzyskasz
bezpłatny dostęp do wszystkich treści.

Sprawdź ofertę prenumeraty

Zaloguj się  |  Prenumerujesz? – otrzymaj dostęp

comments powered by Disqus