Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Recykling filarem rozwoju(...)

  Forum Recyklingu jest wydarzeniem na stałe towarzyszącym Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska Poleko. W ubiegłym roku (20-22 listopada) redakcja miesięcznika „Recykling” przy współudziale Międzynarodowych Targów Poznańskich zorganizowała je już po raz jedenasty. Wejścia na salę, gdzie odbywało się Forum strzegła rzeźba umieszczona na okładce tego wydania „Recyklingu”. Wykonana została ze złomu samochodowego oraz z(...)
»

Meblujmy! Rola umeblowani(...)

Szanowny czytelniku, ile razy szukałeś ławki, chcąc przysiąść na chwilę? Ile razy nosiłeś papierki w kieszeni, rozglądając się za ulicznym koszem? Narzekałeś na niedostateczne oświetlenie ulicy? Te wszystkie problemy są związane z niewystarczającym lub niewłaściwym umeblowaniem przestrzeni miejskiej. Amerykańska organizacja Project for Public Spaces przeanalizowała ponad 1000 miejskich realizacji, m.in. zastanawiając się nad tym, co czyni przestrzeń publiczną nieuda(...)
»