Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Od redakcji(...)

Grudniowe, ostatnie w tym roku, wydanie miesięcznika RECYKLING poświęcone jest zakończonemu pod koniec listopada Konkursowi o Szklaną Statuetkę. Przedstawiamy wszystkie jednostki, które zgłosiły się do akcji oraz wyniki zbiórki stłuczki. Niezmiernie cieszymy się z tak dużej popularności naszej akcji, mimo iż z uczestnictwem w niej nie wiążą się wielkie profity finansowe, poza prestiżem i uznaniem ludzi z branży. Mamy nadzieję, że podzielacie pomysł Konkursu i chętnie włączycie s(...)
»

Recyklingowe spotkanie(...)

18 grudnia 2002 roku odbyło się w Warszawie, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, spotkanie przedstawicieli – działających już od roku – organizacji odzysku, firm zajmujących się recyklingiem oraz reprezentantów rządu. Jak przypadło na typowe spotkanie, na którym każdy z reprezentantów miał inne interesy – konsensusu oczywiście nie osiągnięto. Każdy mógł natomiast przedstawić swoje racje. Czy to dobrze, czy nie... Czas pokaże. Na podstawie wypowiedzi oraz pis(...)
»