Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju

wydany w Przegląd Komunalny – 2017-11
  DRUKUJ

W Katowicach odbyła się 16. edycja konkursu „Ekolaury” Polskiej Izby Ekologii. Wśród wyróżnionych znalazła się m.in. firma Abrys.

Ten artykuł jest dostępny dla wszystkich.

W tym roku przyznano 18 Ekolaurów i siedem wyróżnień. Nagrodzone zostały przedsiębiorstwa działające w branży komunalnej sektorów odpadowego, wodociągowego, zielonych technologii i ochrony powietrza.

W trakcie Gali wręczone zostały też medale Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju”. Jednym z laureatów nagrody została firma Abrys. Wyróżnienie odebrała prezes Zarządu – Magdalena Dutka.

Uroczystość wręczenia nagród poprzedziło wręczenie dyplomów Kotły Top Ten. Konkurs organizowany był przez Polską Izbę Ekologii oraz Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach.

Polska Izba Ekologii od 2002 roku organizuje konkurs „Ekolaury”, promując najefektywniejsze działania i prace podejmowane na rzecz ochrony środowiska. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów.

W 2017 r. odbyła się 16. edycja konkursu. – Liczymy, że wzięcie udziału w konkursie przyczyni się do promowania najefektywniejszych działań na rzecz ochrony środowiska, a nagrodzone i wyróżnione firmy oraz instytucje zmobilizuje do dalszej pracy na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju – mówią organizatorzy.

Barbara Krawczyk

 

Ten artykuł jest dostępny dla wszystkich

Z prenumeratą cyfrową lub papierową uzyskasz
bezpłatny dostęp do wszystkich treści.

Sprawdź ofertę prenumeraty

Zaloguj się  |  Prenumerujesz? – otrzymaj dostęp

comments powered by Disqus