Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Mazowiecka Zieleń(...)

Trzecia edycja wiosennej wystawy szkółkarskiej „Mazowiecka Zieleń – Jakość i Asortyment” odbyła się w Runowie na terenie szkółki Grąbczewscy. W dniach 4-5 marca br. imprezę przygotowaną w specjalnie zbudowanej hali odwiedziło ponad tysiąc osób z branży ogrodniczej. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał burmistrz Piaseczna, Józef Zalewski, który podkreślił, jak ważne dla urzędów są profesjonalne kontakty z producentami i projektantam(...)
»

Rynek gazu w Polsce(...)

Rynek gazowy znajduje się w trakcie kluczowych zmian, przy jednoczesnym braku precyzyjnych terminów uwolnienia handlu gazem w Polsce. W związku z tym przedsiębiorcy stoją przed trudnym, ale koniecznym zadaniem dostosowania strategii biznesowych i podjęcia istotnych decyzji. Zagadnienia związane z sektorem gazowniczym były szeroko dyskutowanepodczas konferencji „Rynek gazu w Polsce” (2-3 lutego br.), zorganizowanej w Warszawie przez firmę MOVIDA Conferences.(...)
»