Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Krakowskie Targi(...)

W dniach 10-12 marca 2004 r. w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa odbyły się VIII Targi Inżynierii Sanitarnej, Ogrzewania, Klimatyzacji i Chłodnictwa TERMO 2004, V Targi Gazownictwa GAZ-TECHNIKA 2004 oraz III Targi Urządzeń Energii Odnawialnej i Ochrony Środowiska ENECO 2004. Współorganizatorem Targów był Instytut Nafty i Gazu z Krakowa oraz Małopolska Agencja Energii i Środowiska Sp. z o.o. Honorowy patronat nad targami objęli: minister środowiska Czesław Śleziak, marszałek(...)
»

Będzie o przydomówkach(...)

Dla wielu aglomeracji przydomowe oczyszczalnie ścieków są pojęciem irracjonalnym, lecz dla innych zbawienną alternatywą, umożliwiającą zapewnienie prawidłowej ochrony środowiska w gminach. Dlaczego z takim pietyzmem bronimy się przed przydomowymi oczyszczalniami ścieków? Ponieważ są wadliwe? Rozprzestrzeniają smród? Są bardzo drogie? Te i podobne pytania nasuwają się każdemu włodarzowi planującemu za wszelką cenę sprostać potrzebom ochrony środowiska oraz, co najważniejsze, wyp(...)
»