Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Bezpieczeństwo ale jakie?(...)

„Fakt, że znajdziemy się od 1 maja przyszłego roku w Unii Europejskiej powoduje, że musimy przeorientować nasze myślenie o podstawowych definicjach w energetyce” – Jacek Piechota, sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. No to zacznijmy od „bezpieczeństwa energetycznego”! W tzw. minionych czasach ów termin kojarzony był z samowystarczalnością we wszystkich podsektorach energetyki – od wytwarzania po dystrybucję i prze(...)
»

Informator(...)

  KRAJ   Fitness dla seniora W Częstochowie w połowie listopada br. oddano do użytku trzy nowe miejsca rekreacji ruchowej dla seniorów. Do ich dyspozycji są m.in. przyrząd symulujący jazdę konną, rower stacjonarny, masażer pleców z wałkiem masującym i koła Tai Chi, usprawniające pracę stawów i mięśni ramion. Wśród urządzeń znalazły się także orbitreki, biegacze, steppery, twistery i wahadła. Uzupełnienie szero(...)
»