Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

160 wystawców i 9000 zwie(...)

W halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich w dniach 15-17 marca 2013 r. odbyły się targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA, na które przybyło ponad 160 wystawców i ok. 9000 zwiedzających. Ideą przewodnią wydarzenia było budownictwo energooszczędne i pasywne. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN wraz z Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA są największym przedsięwzięciem targowym (...)
»

Technologie dla drzew, cz(...)

Sposób postępowania z drzewami w mieście różni się w zależności od tego, czy mamy do czynienia z roślinami już istniejącymi czy też projektowanymi. Próbując sprostać potrzebom, należy albo dopasować miejsce do drzewa, albo drzewo do zastanych warunków. Zwłaszcza w przypadku drzew dużych i cennych staramy się raczej dostosować środowisko do ich potrzeb rozwojowych. Odwrotnie postępujemy z roślinami projektowanymi, które na ogół dobiera(...)
»