Kategorie artykułów

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie ABRYS SP. z o.o.

Polecane artykuły:

Potrzebna głębsza refleks(...)

Prezydencki projekt ustawy o ochronie krajobrazu zagraża nie tylko energetyce wiatrowej, ale również suwerenności gmin. Według badania, przeprowadzonego w czerwcu br. przez TNS Polska na zlecenie PSEW wśród mieszkańców Warmii i Mazur, poparcie dla energetyki wiatrowej jest wysokie. Jednak czy społeczna akceptacja wystarczy, aby politycy nie ograniczyli rozwoju tego sektora w Polsce? Z badań TNS Polska wynika, że zdecydowana większość mieszkańców gmin z Warmii i Mazur, na terenie któ(...)
»

Informacje(...)

Kontrolowany złom W poprzednim miesiącu informowaliśmy o pladze kradzieży złomu w Bydgoszczy i podjętej tam inicjatywie przeciwdziałania temu procederowi. Zjawisko kradzieży złomu dotyczy całego kraju. W Rybniku doszło do tragedii – dziewczynka zginęła, wpadając do studzienki, z której wcześniej skradziono pokrywę. Władze samorządowe Rybnika zwróciły się z apelem do mieszkańców o reagowanie na podejrzaną i nielegalną działalność zbieraczy złomu. Również sejm podjął działania, kt(...)
»